Şımarık Meyhane Hakkımızda

Alsancak’ta, Cumbalı Sokak’a girdiniz mi, sağ tarafta üç katlı tarihi bir Rum evinde karşınıza çıkıyor Şımarık Meyhane 2011’de açılmış. Samimi eğlence anlayışıyla size ve sevdiklerinize keyifli bir zaman sunmakta. Zengin menüsü ile her zevke hitap etmekte.Şımarık Meyhane’nin güler yüzlü personeli size en iyi hizmeti sunabilmek için içtenlikle çalışmakta.Dekorasyon klasik, biraz nostaljik bir hava da taşıyor Şımarı Meyhane’nin ortamı. Yerler ahşap döşeli. Giriş kısmında açık hava alanı olan meyhanede esasen yıldızlar altında fasıl gecelerinin yapıldığı teras ilgi çekici. Müdavimlerinin favori mezelerine bir bakacak olursak, atom, cibes ve haydarinin listenin başını tuttuğunu söyleyebiliriz. Arnavut ciğeri ve salamura da rakınızın yanında iyi gidecektir. Üç farklı fiks menüye sahip meyhanede her keseye uygun bir seçenek bulunuyor.İzmir’de özel bir mekan arıyorsanız Şımarık Meyhane sizleri beklemektedir.

Şımarık Menü

Doğum Günü Partisi

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s.

Evlilik Yıldönümü

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer.

Enter Name Here

Designation here

Enter Name Here

Designation here

Enter Name Here

Designation here

Enter Name Here

Designation here